#1 2009-08-16 16:27:54

Alipedias von Liechtenste

Krasnolud

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 138
Punktów :   

Dwa pomysły

Mogą to być pomysły na inny okres gry...

1. Rasy- Można dodać nowe rasy postaci, które można by wybrać lub byłyby tylko w specjalnych miejscach.
Mroczny elf- Mroczne elfy to występujące w wielu utworach fantasy istoty pochodzące od elfów. Zazwyczaj znajdują się w stanie konfliktu z innymi odmianami elfów, zwykle zamieszkują bagna, ciemne lasy lub jaskinie, także podziemia, cechują się często mrocznym i raczej złym charakterem. Perfekcyjnie opanowali czarną magię , potrafią też dobrze władać mieczami oraz łukami.
Syreny- w mitologii rzymskiej nimfy morskie wyobrażane jako ryby z głową kobiety lub pod postacią pół kobiety, pół ryby. W mitologi greckiej syrenami nazywano pół kobiety, pół ptaki podobnie jak inne mityczne stworzenia: harpie.
Tryton- w mitologii greckiej bóstwo morskie, półczłowiek-półryba z 3 parami nóg końskich. Syn Posejdona i Amfitryty. Znany z mitu o Heraklesie, któremu uległ w walce. Pierwotnie jeden, w okresie późniejszym od IV w. p.n.e. uwielokrotniony w postaciach trytonów, półludzi, półwęży (zwykle dmących w muszle), występujących w orszaku Posejdona.
Goblin- W brytyjskich baśniach i legendach, goblin to złe lub jedynie złośliwe stworzenie, zazwyczaj opisywane jako brzydkie i groteskowe.
Wilkołak- w wielu mitologiach (m.in. słowiańskiej i germańskiej) i legendach człowiek, który potrafił się przekształcić w wilka. Był wtedy groźny dla innych ludzi i zwierząt domowych, gdyż atakował je w morderczym szale. Wierzono, że wilkołakiem można stać się za sprawą rzuconego uroku, po ukąszeniu przez innego wilkołaka. Przeistoczenie w wilka było również możliwe dzięki natarciu się specjalną maścią.
Ogr- legendarne stworzenie z mitów Północnej Europy. Ogry to rasa człekokształtnych stworzeń, gwałtownych i okrutnych potworów jedzących ludzkie mięso. Ogry są zwykle głupie, dzięki czemu ludziom zwykle udaje się je pokonać – nawet pomimo ich wielkiej siły.
Ghul- w wierzeniach przedmuzułmańskiej Arabii zły duch pustynny (pojawiający się także w innych odosobnionych miejscach, na przykład na cmentarzach), demon, zwykle rodzaju żeńskiego, wywodzący się z arabskiego folkloru. Ghule zwabiały, napadały i zabijały podróżnych (zwykle potem pożerały swoje ofiary) oraz okradały groby z umarłych (w następstwie tego słowo ghoul odnosi się także do ludzi okradających groby). Pojawiały się pod postacią zwierząt (głównie hien), potworów lub wiedźm.

Wg. mnie powinny być dodane Mroczne Elfy, Syreny, Trytony i Wilkołaki, a reszta powinna być dostępna do pokonania w wyprawach itp.

2.Ery- coś podobnego do Er z "Władcy Pierścieni". Każda Era mogłaby kończyć sie wielką wojną, zarazą lub inną tego typu przykrością. Na końcu ery większosc istot umierałaby, ale niektórzy (gracze) mogli by przeżyć i grać w kolejnej erze bez tworzeia nowej postaci.
Wiem, że nikt nie chce ginąc, ale to byłoby realistyczne. Spłodziliśmy potomka, ale umieramy, gdy rozpocznie się kolejna era możemy wcielić sie w naszego syna/córke i kontynuować przygode. Troche to zagmatwane, ale gdyby wszyscy pomogli to dopracować na pewno weszłoby w życie.


Rasa: Krasnolud
Profesja: Wojownik
Czary: Szał, Kopia, Broń światła
Specjalizacja: Włamywanie się, Wyjatkowa siła
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Topór, Nóż, Tarcz, Zbroja, Buty, Korbacz gnoli, Kamień światła, Kamień cienia
Złoto: 36900g
Budynek: Jaskinia w Górach Błękitnych Smoków
Wygrane walki: 0
Wrogowie: Dorian Alveren

http://s05.flagcounter.com/count/RFT/bg=D2691/txt=FFFFFF/border=CCCCCC/columns=3/maxflags=248/viewers=0/labels=0/
http://amorion.pl/signatures/4712.jpg

Offline

 

#2 2009-08-16 18:03:40

Alix

Modo/Elf

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 169
Punktów :   
Funkcja: Opiekun

Re: Dwa pomysły

Punkt pierwszy to właściwie nie wiele nowego. Syreny już były kiedyś zaproponowane. Mroczne elfy to po prostu elf, mag który jest zły. Co prawda można to rozwinąć ale ten opis... "Perfekcyjnie opanowali czarną magię , potrafią też dobrze władać mieczami oraz łukami." (Zanim coś skopiujesz to przeczytaj to.) Na forum perfekcyjnie opanują czarną magie kiedy wybiorą profesje mag. To samo z mieczem i łukiem. To zależy od profesji. Te potwory które niby ma się pokonywać w wyprawach też w pewnym sensie są. Jak na razie jest tylko jedna wyprawa i wrogiem jest smok a innych wyprawach będą inne stwory.
Punkt drugi teoretyczni brzmi całkiem fajnie ale praktycznie wojny nigdy nie zrobisz. Przecież by musieli być wszyscy gracze bo nie wyobrażam sobie zabijanie userów bez w ogóle ich zgody, że tak powiem. Przecież podczas wojny każdy zawsze może się bronić. Poza tym jeśli by się kazało graczom wszystko od początku robić po jakieś tam erze to ja dziękuje. Wolałbym już inne forum poszukać.
A więc ja oceniam pomysł raczej słabo. Nie chcę cię zniechęcić do wymyślania innych pomysłów więc nie przejmuj się mną. Pewnie i tak inni widzą ten pomysł inaczej ale według mnie można wprowadzić tego mrocznego elfa i dać jakąś nową profesje czarnej magi, nekromata na przykład.


Rasa: Elf
Profesja: Zabójca
Specjalizacja: Wyjątkowa zręczność, Włamywanie się
Czary: Paraliż [40], Cios Węża [50], Lot [20], Iluzja [30], Trujący pocisk [80], Płaszcz [10]
Mana: 100
Pomocnik: ---
Ekwipunek:
-Przy sobie: Sztylety, Nóż, Buty, Zbroja, Pierścień Feniksa|3 walki,
Księżycowa żelazna zbroja|3 walki

-Używane podczas bitew: Tarcza
Złoto: 28.499g
Budynek: ---
Wygrane walki: 1

Offline

 

#3 2009-08-16 18:14:36

Alipedias von Liechtenste

Krasnolud

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 138
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Alipedias von Liechtenste napisał:

Każda Era mogłaby kończyć sie wielką wojną, zarazą lub inną tego typu przykrością.

Nie koniecznie musi kończyć sie wojną... Może skończyć sie radośnie! Wszyscy żyją w zgodzie itd. Ale w kolejnej erze może zjawić sie zuy człowiek i wszystko zniszczyc... To zalezy od GM'a...

Mroczne elfy zazwyczaj przedstawiane są jako magowie lub samurajowie, wiec Mroczny elf nie musi byc magiem, moze byc wojownikiem, zabójcą, albo łucznikiem. Jeśli Mag ma tylko jeden czar (lodowa zbroja) to jak ma walczyc bez miecza? Najwięksi magowie korzystali z mieczy (Gandalf, Merlin itp.)

Wiedziałem, że pomysł sie nie przyjmie, ale warto spróbować


Rasa: Krasnolud
Profesja: Wojownik
Czary: Szał, Kopia, Broń światła
Specjalizacja: Włamywanie się, Wyjatkowa siła
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Topór, Nóż, Tarcz, Zbroja, Buty, Korbacz gnoli, Kamień światła, Kamień cienia
Złoto: 36900g
Budynek: Jaskinia w Górach Błękitnych Smoków
Wygrane walki: 0
Wrogowie: Dorian Alveren

http://s05.flagcounter.com/count/RFT/bg=D2691/txt=FFFFFF/border=CCCCCC/columns=3/maxflags=248/viewers=0/labels=0/
http://amorion.pl/signatures/4712.jpg

Offline

 

#4 2009-08-16 18:42:47

Dorian Alveren

Elf

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Moim zdaniem pomysł ciekawy. Lecz (jak chyba zawsze) mam kika Zastrzeżeń. Otóż muszę przyznać że od samego początku opisy były zbyt ogólne. Tak samo tutaj. Zero szczegółów o rasach. Dodał bym do ras czy wytrzymują zimne temperatury, czy ogólnie posiadają dużą siłę i przede wszystkim jaki mają najczęściej charakter. Lecz już koniec o opisach…

Do drugiego nie mam większych „pretensji” ale trzeba by to było urozmaicić. (Ci którzy mnie znają- Alix, Shobu) wiedzą że lubię dodawać moje pomysły. Otóż gdy na koniec ery zaczęła by się jakaś katastrofa można by do tego dodać że każda postać dostaje jakiś artefakt i stara się dzięki niemu przeżyć. Ale uwaga! Muszę powiedzieć że nie można mieć takich artefaktów że np. Uleczą mnie z zarazy. Trzeba walczyć z takimi przykrościami. ]

Wiem wiem troszkę to pogmatwane ale podsumujmy wszystko.

1-    Więcej opisu do ras. Czyli pododawaj szczegóły- TO NIE JEST ROZKAZ OCZYWIŚCIE…
2-    Powinniśmy to urozmaicić poprzez dodatkowe artefakty i inne takie. Od Ciebie to zależy…


Uwaga! Jeśli zobaczycie w mojej KP coś niedozwolonego proszę o kontakt a natychmiast to zmienię!

Rasa: Elf
Profesja: Mag
Czary: Lodowa zbroja, Kula ognia
Specjalizacja: Finansowanie, Opanowanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Sztylety, Kamień Światła
Złoto: 3.000g
Budynek: Dorian ma mały domek w mieście zwanym Molibia
Wygrane walki: 0

Offline

 

#5 2009-08-16 18:50:48

Alipedias von Liechtenste

Krasnolud

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 138
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Co do twojego pierwszego pomysłu to sie zgadzam! Ale jak już cos robimy to ze wszystkimi rasami. Jak już pisałem to co do er sam jeszcze nie jestem pewien... Trzeba to wszystko wymyślić i zaplanować jaka bedzie dana Era i czy stanie sie na jej koncu cos zlego... Ery powinny zmieniac sie co rok, pół-roku i w tym czasie każdy rozwijałby postać, ale kiedys musi ona umrzec... Ktoś zaczyna w pierwszej erze, a żyje do konca 2 ery... to niemożliwe (z wyjątkiem elfów) Jedna era trwa około 2-3 tysiace lat wiec niemożliwe, aby zwykły człowiek tyle żył... Nawet gdy ktoś usmierci nas w wyprawie to też powinna byc albo długa przerwa, ale założenie nowej postaci (GM zmieniłby tylko nick, a gracz założył kp)


Rasa: Krasnolud
Profesja: Wojownik
Czary: Szał, Kopia, Broń światła
Specjalizacja: Włamywanie się, Wyjatkowa siła
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Topór, Nóż, Tarcz, Zbroja, Buty, Korbacz gnoli, Kamień światła, Kamień cienia
Złoto: 36900g
Budynek: Jaskinia w Górach Błękitnych Smoków
Wygrane walki: 0
Wrogowie: Dorian Alveren

http://s05.flagcounter.com/count/RFT/bg=D2691/txt=FFFFFF/border=CCCCCC/columns=3/maxflags=248/viewers=0/labels=0/
http://amorion.pl/signatures/4712.jpg

Offline

 

#6 2009-08-16 19:02:48

Alix

Modo/Elf

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 169
Punktów :   
Funkcja: Opiekun

Re: Dwa pomysły

"Wiedziałem, że pomysł się nie przyjmie, ale warto spróbować"
To tylko moje zdanie pomysł jeszcze może być wprowadzony.

Ja mam jeszcze pytanie już i do Doriana i do Alipediasa. Właściwie po co robić te ery? Przygody przecież są więc te artefakty mogą być normalnie w wyprawach. Po co jakaś katastrofa? Do tego jeśli od każdej wojny czy powodzi robić nową erę to to się zrobi głupie. Już mieliśmy pierwszą i drugą wojnę światową, wiele katastrof było przez huragany i powodzie ale puki co mamy tą samą erę. Miliardy lat była ta sama era więc według mnie nie ma potrzeby robić jakiś er.

Moim zdaniem chcecie wszystko za szybko. Tego nie ma to muszę napisać propozycję. Jak miasta urosną w siłę to będą wojny. Jak będzie więcej userów, będzie więcej wypraw i na pewno w któreś będą jakieś artefakty i inne pierdoły rodem z fantazy. Pomysł nowych ras jest jeszcze do obgadania, te syreny, elfy i inne ale wszystko inne było pewne jeszcze zanim napisaliście te posty. Tylko trzeba trochę zaczekać.


Rasa: Elf
Profesja: Zabójca
Specjalizacja: Wyjątkowa zręczność, Włamywanie się
Czary: Paraliż [40], Cios Węża [50], Lot [20], Iluzja [30], Trujący pocisk [80], Płaszcz [10]
Mana: 100
Pomocnik: ---
Ekwipunek:
-Przy sobie: Sztylety, Nóż, Buty, Zbroja, Pierścień Feniksa|3 walki,
Księżycowa żelazna zbroja|3 walki

-Używane podczas bitew: Tarcza
Złoto: 28.499g
Budynek: ---
Wygrane walki: 1

Offline

 

#7 2009-08-16 19:20:56

Alipedias von Liechtenste

Krasnolud

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 138
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

W historii Ziemi były już 3 ery ;P Trwa czwarta

Ostatnio edytowany przez Alipedias von Liechtenste (2009-08-16 19:57:51)


Rasa: Krasnolud
Profesja: Wojownik
Czary: Szał, Kopia, Broń światła
Specjalizacja: Włamywanie się, Wyjatkowa siła
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Topór, Nóż, Tarcz, Zbroja, Buty, Korbacz gnoli, Kamień światła, Kamień cienia
Złoto: 36900g
Budynek: Jaskinia w Górach Błękitnych Smoków
Wygrane walki: 0
Wrogowie: Dorian Alveren

http://s05.flagcounter.com/count/RFT/bg=D2691/txt=FFFFFF/border=CCCCCC/columns=3/maxflags=248/viewers=0/labels=0/
http://amorion.pl/signatures/4712.jpg

Offline

 

#8 2009-08-16 21:15:10

GM-ikiooo

S'GM/Demon

10603961
Skąd: Gł-zy
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 380
Punktów :   
Funkcja: Egz. - pozwala założyć gildię
WWW

Re: Dwa pomysły

O kurcze... Szykuje się robota na . Syreny można spotkać w syreniej rzece, wilkołaki w ich jaskiniach, reszta... hmmm pomyślę nad tym bo z mrocznymi elfami dobry pomysł.  Ogólnie pomysł dobry i będę je powoli () realizował ;].


Rasa: Demon
Profesja: Zabójca
Czary: Paraliż, Iluzja, Lot, Cios Węża
Specjalizacja: Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Sztylety, nóż, tarcza (podczas walki), zbroja, buty, kamień cienia, kamień światła,
trzy beczki z prochem strzelniczym (w mieście), Złoty Hełm Energii 2 walki
Złoto: 16.000g
Budynek: Mieszka w ratuszu w Travical.
Wygrane walki: 0

http://img2.vpx.pl/up/20090615/userbar.png
http://img2.vpx.pl/up/20090615/firefox.png
http://img2.vpx.pl/up/20090615/stick.gif

Offline

 

#9 2009-08-16 22:09:24

Alipedias von Liechtenste

Krasnolud

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 138
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Znając Ciebie to wejdą w życie za tydzień ;P


Rasa: Krasnolud
Profesja: Wojownik
Czary: Szał, Kopia, Broń światła
Specjalizacja: Włamywanie się, Wyjatkowa siła
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Topór, Nóż, Tarcz, Zbroja, Buty, Korbacz gnoli, Kamień światła, Kamień cienia
Złoto: 36900g
Budynek: Jaskinia w Górach Błękitnych Smoków
Wygrane walki: 0
Wrogowie: Dorian Alveren

http://s05.flagcounter.com/count/RFT/bg=D2691/txt=FFFFFF/border=CCCCCC/columns=3/maxflags=248/viewers=0/labels=0/
http://amorion.pl/signatures/4712.jpg

Offline

 

#10 2009-08-17 09:23:25

GM-ikiooo

S'GM/Demon

10603961
Skąd: Gł-zy
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 380
Punktów :   
Funkcja: Egz. - pozwala założyć gildię
WWW

Re: Dwa pomysły

Postaram się szybciej .


Rasa: Demon
Profesja: Zabójca
Czary: Paraliż, Iluzja, Lot, Cios Węża
Specjalizacja: Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Sztylety, nóż, tarcza (podczas walki), zbroja, buty, kamień cienia, kamień światła,
trzy beczki z prochem strzelniczym (w mieście), Złoty Hełm Energii 2 walki
Złoto: 16.000g
Budynek: Mieszka w ratuszu w Travical.
Wygrane walki: 0

http://img2.vpx.pl/up/20090615/userbar.png
http://img2.vpx.pl/up/20090615/firefox.png
http://img2.vpx.pl/up/20090615/stick.gif

Offline

 

#11 2009-08-19 16:18:59

Achmed

Mini admin/Demon

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 173
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Wybaczcie, że wypowiadam sie trochę późno ale naszła mnie chęć.
1. Co do ras to i tak jest ich sporo a userów jest mało więc to mnie zniechęca do tego. I chyba to nie ma sensu jak będzie 20 ras do wyboru, ewentualnie niech będzie podział na gatunki np. zwierzęta, człekokształtni, mistyczne stworzenia, potworki i dopiero w tym rasy ale i tak to nie ma sensu.
2. Całkiem fajny pomysł ale zaczynać od nowa to jednak trochę kiszka, ewentualnie mogłyby być te ery ale inaczej zrobione. Zamiast wojenki albo czegoś takiego można by sie było rozwijać/ewoluować. Teraz mamy miecze i tego typu rzeczy ale całe forum mogłoby przechodzić ewolucję, nowe bronie, jakieś pojazdy, mogłyby powstawać imperia wirtualnych ludków sterowane przez GMa albo kogoś innego które by były głównym wrogiem dla wszystkich jak np. żółwie ninja miały szredera (takie porównanie mi wpadło teraz do bańki)i trza by było walczyć z tymi złymi, jak była ostatnia wyprawa przeciw temu smokowi jak sie zebrało 4 ludków i chciało go zarąbać to by było podobnie.


Rasa: Demon
Profesja: Łucznik
Poziom: 1
Czary: Płonąca strzała(25), Zlodowaciała strzała(50), Wataha strzał(5), Wietrzny bieg(50), Pożoga(30), Celna strzała(50), Duplikat(150), Deszcz strzał(300)
Specjalizacja: Opanowanie, Wyjątkowa Siła, Wyjątkowa Zręczność, Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Łuk, 100 strzał, 2 kamienie światła, zbroja, tarcza, Łuk z rogu Minotaura, 2 kamienie cienia, 3 beczki z prochem
Złoto: 27000g
Budynek: ---
Wygrane walki: 0

Offline

 

#12 2009-08-19 18:55:13

Alix

Modo/Elf

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 169
Punktów :   
Funkcja: Opiekun

Re: Dwa pomysły

"jak była ostatnia wyprawa przeciw temu smokowi jak się zebrało 4 ludków i chciało go zarąbać to by było podobnie."

Achmed, dobrze wiesz jak się ta wyprawa skończyła. Najpierw ty se poszedłeś, potem Shobu gdzieś zniknął a jak wróciłeś to bez Shobu nie było już sensu dalej grać. A o tylko 4 ludzi. Jeśli byłby szreder czy jak się tam zwał to na pewno miałby setki swoich ludzi i w takiej wyprawie musiało by brać udział przynajmniej większość ludzi z jednego miasta. Minimum 10. Chodź 10 ludzi to nie wojna to chociaż to. Jedna osoba musi wyjechać i wyprawę szlak trafia.


Rasa: Elf
Profesja: Zabójca
Specjalizacja: Wyjątkowa zręczność, Włamywanie się
Czary: Paraliż [40], Cios Węża [50], Lot [20], Iluzja [30], Trujący pocisk [80], Płaszcz [10]
Mana: 100
Pomocnik: ---
Ekwipunek:
-Przy sobie: Sztylety, Nóż, Buty, Zbroja, Pierścień Feniksa|3 walki,
Księżycowa żelazna zbroja|3 walki

-Używane podczas bitew: Tarcza
Złoto: 28.499g
Budynek: ---
Wygrane walki: 1

Offline

 

#13 2009-08-19 20:04:20

Achmed

Mini admin/Demon

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 173
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

No tak ale, ten szreder wysyłał też jakieś małe oddziały np. tego mięśniaka z kilkoma wojakami i 4 zółwiki walczyły i dawały rade. Na początku mogłoby być, że ten zły wysyła małe oddziały.


Rasa: Demon
Profesja: Łucznik
Poziom: 1
Czary: Płonąca strzała(25), Zlodowaciała strzała(50), Wataha strzał(5), Wietrzny bieg(50), Pożoga(30), Celna strzała(50), Duplikat(150), Deszcz strzał(300)
Specjalizacja: Opanowanie, Wyjątkowa Siła, Wyjątkowa Zręczność, Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Łuk, 100 strzał, 2 kamienie światła, zbroja, tarcza, Łuk z rogu Minotaura, 2 kamienie cienia, 3 beczki z prochem
Złoto: 27000g
Budynek: ---
Wygrane walki: 0

Offline

 

#14 2009-08-19 20:40:41

Alix

Modo/Elf

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 169
Punktów :   
Funkcja: Opiekun

Re: Dwa pomysły

Ja tam tych żółwi nigdy nie oglądałem to nie wiem ale sam napisałeś "Na początku mogłoby być". Czyli że prędzej czy później będzie wojna i wszystko może być tak jak napisałem.


Rasa: Elf
Profesja: Zabójca
Specjalizacja: Wyjątkowa zręczność, Włamywanie się
Czary: Paraliż [40], Cios Węża [50], Lot [20], Iluzja [30], Trujący pocisk [80], Płaszcz [10]
Mana: 100
Pomocnik: ---
Ekwipunek:
-Przy sobie: Sztylety, Nóż, Buty, Zbroja, Pierścień Feniksa|3 walki,
Księżycowa żelazna zbroja|3 walki

-Używane podczas bitew: Tarcza
Złoto: 28.499g
Budynek: ---
Wygrane walki: 1

Offline

 

#15 2009-08-19 21:06:12

Achmed

Mini admin/Demon

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 173
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Ale to później, dopiero gdy więcej ludzików będzie na forum.


Rasa: Demon
Profesja: Łucznik
Poziom: 1
Czary: Płonąca strzała(25), Zlodowaciała strzała(50), Wataha strzał(5), Wietrzny bieg(50), Pożoga(30), Celna strzała(50), Duplikat(150), Deszcz strzał(300)
Specjalizacja: Opanowanie, Wyjątkowa Siła, Wyjątkowa Zręczność, Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Łuk, 100 strzał, 2 kamienie światła, zbroja, tarcza, Łuk z rogu Minotaura, 2 kamienie cienia, 3 beczki z prochem
Złoto: 27000g
Budynek: ---
Wygrane walki: 0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurotranspoland.pun.pl www.pokefun.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.grupak.pun.pl www.malaguti.pun.pl