#1 2009-08-19 19:11:30

Alix

Modo/Elf

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 169
Punktów :   
Funkcja: Opiekun

Ilość osób w wyprawie

Mój pomysł jest krótki, otóż chce wnieść aby w wyprawie mogły uczestniczyć przynajmniej dwie osoby. Jak jest więcej osób to robi się bałagan. Oczywiście mogło by być więcej osób ale kiedy przeglądam sobie posty wydaje mi się że nie wszyscy są gotowi by grać zgodnie z systemem. Ja może też nie jestem lepszy ale jednak to się nie uda. Kiedy będzie 5 osób i jedna niespodziewanie będzie musiała wyjechać to całą wyprawę trzeba albo usunąć albo zacząć od początku bo fabuła nie trzyma się kupy. Oczywiście jeśli tylko dwie osoby będą mogły wziąć udział w wyprawie a najlepiej jedna to inni mogą być oburzeni więc trzeba zwiększyć ilość wypraw oraz by osoba mogła być tylko na jednej wyprawie na raz. Najlepiej by też było ale ustalić godziny w jakich ta wyprawa się odbędzie wtedy nie trzeba będzie cały dzień siedzieć na forum oczekując GM'a tylko wejść właśnie o tej godzinie. Co prawda nie każdy może tak z góry ustalić kiedy wejdzie na kompa bo w wakacje są ciekawsze zajęcia a normalnie trzeba chodzić do szkoły. ( Przynajmniej tak mi się wydaje że nikt jeszcze nie pracuje)


Rasa: Elf
Profesja: Zabójca
Specjalizacja: Wyjątkowa zręczność, Włamywanie się
Czary: Paraliż [40], Cios Węża [50], Lot [20], Iluzja [30], Trujący pocisk [80], Płaszcz [10]
Mana: 100
Pomocnik: ---
Ekwipunek:
-Przy sobie: Sztylety, Nóż, Buty, Zbroja, Pierścień Feniksa|3 walki,
Księżycowa żelazna zbroja|3 walki

-Używane podczas bitew: Tarcza
Złoto: 28.499g
Budynek: ---
Wygrane walki: 1

Offline

 

#2 2009-08-19 19:49:43

GM-ikiooo

S'GM/Demon

10603961
Skąd: Gł-zy
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 380
Punktów :   
Funkcja: Egz. - pozwala założyć gildię
WWW

Re: Ilość osób w wyprawie

Pomysł ogólnie jest doby. Zrobimy tak, i zobaczymy, jak będzie 'szło'.


Rasa: Demon
Profesja: Zabójca
Czary: Paraliż, Iluzja, Lot, Cios Węża
Specjalizacja: Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Sztylety, nóż, tarcza (podczas walki), zbroja, buty, kamień cienia, kamień światła,
trzy beczki z prochem strzelniczym (w mieście), Złoty Hełm Energii 2 walki
Złoto: 16.000g
Budynek: Mieszka w ratuszu w Travical.
Wygrane walki: 0

http://img2.vpx.pl/up/20090615/userbar.png
http://img2.vpx.pl/up/20090615/firefox.png
http://img2.vpx.pl/up/20090615/stick.gif

Offline

 

#3 2009-08-19 20:07:07

Achmed

Mini admin/Demon

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 173
Punktów :   

Re: Ilość osób w wyprawie

Popieram.
Lub można zrobić wyprawy dla każdego, że np. chodzi sie po świecie i sie znajduje jakieś tablice z ogłoszeniami z wyprawami grupowymi jak ta co teraz będzie. W takich wyprawkach będzie można podróżować po świecie, może sie coś znajdzie itp. itd.


Rasa: Demon
Profesja: Łucznik
Poziom: 1
Czary: Płonąca strzała(25), Zlodowaciała strzała(50), Wataha strzał(5), Wietrzny bieg(50), Pożoga(30), Celna strzała(50), Duplikat(150), Deszcz strzał(300)
Specjalizacja: Opanowanie, Wyjątkowa Siła, Wyjątkowa Zręczność, Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Łuk, 100 strzał, 2 kamienie światła, zbroja, tarcza, Łuk z rogu Minotaura, 2 kamienie cienia, 3 beczki z prochem
Złoto: 27000g
Budynek: ---
Wygrane walki: 0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokefun.pun.pl www.grupak.pun.pl www.malaguti.pun.pl www.csnc.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl