#16 2009-08-19 23:11:34

Alix

Modo/Elf

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 169
Punktów :   
Funkcja: Opiekun

Re: Dwa pomysły

Dochodzę do wniosku że nie zrozumiałeś o co mi chodzi. W wojnie może brać udział nawet 5 ludzi a zamieszanie się może zrobić. Chodzi mi o to że w wojnie za dużo ludzi może brać udział.


Rasa: Elf
Profesja: Zabójca
Specjalizacja: Wyjątkowa zręczność, Włamywanie się
Czary: Paraliż [40], Cios Węża [50], Lot [20], Iluzja [30], Trujący pocisk [80], Płaszcz [10]
Mana: 100
Pomocnik: ---
Ekwipunek:
-Przy sobie: Sztylety, Nóż, Buty, Zbroja, Pierścień Feniksa|3 walki,
Księżycowa żelazna zbroja|3 walki

-Używane podczas bitew: Tarcza
Złoto: 28.499g
Budynek: ---
Wygrane walki: 1

Offline

 

#17 2009-08-20 06:56:12

Achmed

Mini admin/Demon

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 173
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

No tak lecz istnieje też taka możliwość, że będą same nieduże bitwy.


Rasa: Demon
Profesja: Łucznik
Poziom: 1
Czary: Płonąca strzała(25), Zlodowaciała strzała(50), Wataha strzał(5), Wietrzny bieg(50), Pożoga(30), Celna strzała(50), Duplikat(150), Deszcz strzał(300)
Specjalizacja: Opanowanie, Wyjątkowa Siła, Wyjątkowa Zręczność, Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Łuk, 100 strzał, 2 kamienie światła, zbroja, tarcza, Łuk z rogu Minotaura, 2 kamienie cienia, 3 beczki z prochem
Złoto: 27000g
Budynek: ---
Wygrane walki: 0

Offline

 

#18 2009-08-20 09:54:46

Shobu

Modo/Elf

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 176
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Achmed i Alix... Nie widzę powodu wtrącania się do waszej konwersacji,gdyż jest ona niepotrzebna Powiem tylko tak: Achmed... Fabuła o tym jak kilkoro śmiałków walczy z jakimś cholernym bossem i jego oddziałami mroku już się przejadła i nie pasuje do fantasy... Ile razy Power Rangers wysyłali złych na drzewo? Co do pomysłu no to tak:
1.Rasy są dość średnie.. Kiepskie opisy od razu widać,że skopiowane. Syreny były na początku moją propozycją,ale wydaje mi się,że mój opis był lepszy (Nie chce się przechwalać. Takie jest me stwierdzenie.),a co do innych ras to po cholerę one? W końcu na świat spadł meteor i zmutował (czy co tam zrobił) ludzi i pozmieniał je w te stworzenia... Po co dodawać ich więcej? A potworów nigdy nie za mało tyle,że ich jest full i GM może wymyślić.
2.Nie widzę sensu w erach. Po co to? Na świecie może trwać wojna,a może być sojusz... Po cholerę ery? A co do postaci,które umierają itp. to taki pomysł jest dość odpychający... Wyobraź sobie,że grasz 2 miesiące, nazbierałeś kupę many,artefaktów i innych bibelotów. Polazłeś sobie do lasu na spacerek i nagle rąbnął Cię w łeb troll i zabił. No i musisz zaczynać od początku... Nie wkurzające ;] ? Tyle wysiłku na marne...

To była moja opinia... nie chciałem nikogo urazić czy coś,ale starałem się byś szczery. Amen


Moja karta:

Rasa:Elf
Profesja:Wojownik
Specjalizacja:Wyjątkowa siła,Opanowanie,Okiełznanie
Czary: Szał(10), Kameleon(150), Dusza(100), Broń światła(30), Kopia(50),Święta tarcza(200)
Mana: 200
Pomocnik:-------
Ekwipunek: Topór, Kamień Cienia, Zbroja, Tarcza, Jaskrawy kamień zaćmienia(2 walki)
Złoto:12.300g
Budynek:Ratusz Miejski (Molibia)
Wygrane walki:3

Offline

 

#19 2009-08-20 14:36:20

Alipedias von Liechtenste

Krasnolud

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 138
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Ahh... Wiedziałem, że tego nie zrozumiecie... Do wyboru masz 5 ras, ale i tak wszyscy biorą elfy... Jeśli wprowadzi sie interesujace rasy, a kazda z nich bedzie miala cos czego nie ma druga to zrobi sie ciekawiej, ale jesli tego nie rozumiecie to nie... Co do er... Już pisalem, że normalny człowiek, elf czy krasnolud nie zyje 2000 lat... Gdy Troll walnie cie w głowe ktos moze Cie znaleźc i wyleczyc! Chyba nie jestes ze styropianu ze jeden cios w głowe cie zabije... Bedziesz miał wstrząś mózgu i już... I pisałem tez o potomkach... Jesli masz syna to oczywiste, ze on dostanie twoje artefakty itp. (nie wiem po co jak to działa tylko 3 walki) A ty bedziesz grał swoim synem, ale widze, ze moj pomysl was przerasta...


Rasa: Krasnolud
Profesja: Wojownik
Czary: Szał, Kopia, Broń światła
Specjalizacja: Włamywanie się, Wyjatkowa siła
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Topór, Nóż, Tarcz, Zbroja, Buty, Korbacz gnoli, Kamień światła, Kamień cienia
Złoto: 36900g
Budynek: Jaskinia w Górach Błękitnych Smoków
Wygrane walki: 0
Wrogowie: Dorian Alveren

http://s05.flagcounter.com/count/RFT/bg=D2691/txt=FFFFFF/border=CCCCCC/columns=3/maxflags=248/viewers=0/labels=0/
http://amorion.pl/signatures/4712.jpg

Offline

 

#20 2009-08-20 14:45:56

Achmed

Mini admin/Demon

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 173
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Ale żeś sie wywyższył.

Cóż ci co biorą elfy są po prostu głupi (bez obrazy).
A co do er jeszcze raz, to tylko forum, powiedzmy, że jest to czas rzeczywisty, a nawet jeśli nie to i tak nie leci on 5 razy szybciej więc, i gdyby sie grało swoim potomkiem to nie miał by on takich specjalizacji jak my (zwłaszcza po wytrenowaniu ich), wygranych walk.


Rasa: Demon
Profesja: Łucznik
Poziom: 1
Czary: Płonąca strzała(25), Zlodowaciała strzała(50), Wataha strzał(5), Wietrzny bieg(50), Pożoga(30), Celna strzała(50), Duplikat(150), Deszcz strzał(300)
Specjalizacja: Opanowanie, Wyjątkowa Siła, Wyjątkowa Zręczność, Okiełznanie
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Łuk, 100 strzał, 2 kamienie światła, zbroja, tarcza, Łuk z rogu Minotaura, 2 kamienie cienia, 3 beczki z prochem
Złoto: 27000g
Budynek: ---
Wygrane walki: 0

Offline

 

#21 2009-08-20 14:53:03

Alipedias von Liechtenste

Krasnolud

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 138
Punktów :   

Re: Dwa pomysły

Jeśli nie chcecie to nie... Ja was nie zmuszam ;]


Rasa: Krasnolud
Profesja: Wojownik
Czary: Szał, Kopia, Broń światła
Specjalizacja: Włamywanie się, Wyjatkowa siła
Mana: 50
Pomocnik: ---
Ekwipunek: Topór, Nóż, Tarcz, Zbroja, Buty, Korbacz gnoli, Kamień światła, Kamień cienia
Złoto: 36900g
Budynek: Jaskinia w Górach Błękitnych Smoków
Wygrane walki: 0
Wrogowie: Dorian Alveren

http://s05.flagcounter.com/count/RFT/bg=D2691/txt=FFFFFF/border=CCCCCC/columns=3/maxflags=248/viewers=0/labels=0/
http://amorion.pl/signatures/4712.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokefun.pun.pl www.malaguti.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.grupak.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl